Prihlásenie

Prihlasovacie meno *
Heslo *
Pamätať si ma
Takto by mala vyzerať vynovená predajňa Kauflandu. Takto by mala vyzerať vynovená predajňa Kauflandu. kaufland.sk

Kežmarský Kaufland zatvoria, čaká ho rekonštrukcia

Napísal  aug 25, 2017

Kaufland na sídlisku Juh v Kežmarku čakajú zmeny. Zákazníkom majú priniesť zvýšený komfort a kultúru predaja. Dátum, kedy bude "nový" Kaufland otvorený ešte známy nie je.

V polovici augusta zrekonštruoval Kaufland svoju predajňu v bratislavskom Novom Meste a podobná rekonštrukcia by mala čakať aj prevádzku v Kežmarku.

„Pri modernizácii tejto predajne sme sa opäť zamerali napríklad na zriadenie oddelenia s tovarom na malý rýchly nákup, ale aj na zvýšenie voľnosti pohybu aplikáciou nového, prehľadnejšieho konceptu regálov a celkového usporiadania sortimentu. Primárnym cieľom týchto inovácií je nielen zvýšenie komfortu pri nákupe, ale aj samotná kultúra predaja,“ uviedol na margo modernizácie Martin Gärtner, hovorca spoločnosti Kaufland Slovenská republika v.o.s.

Rýchlosti nákupu pomôže napríklad odstránenie stredovej regálovej steny, vďaka ktorej sa môže zákazník pohybovať krížom cez celú predajňu, ale aj medzi jej jednotlivými oddeleniami, ktoré sú farebne odlíšené.

Okrem toho sa zmenil aj samotný vstup do predajne, ktorý sa spoločnosť rozhodla rozšíriť tak, že zákazník sa hneď po príchode ocitne v oddelení ovocia a zeleniny, za ním by sa mala nachádzať pekáreň a mrazený tovar je umiestnený priamo pri pokladniach. 

Na zákazníkov by mal čakať aj nový informačný pult umiestnený medzi pokladňami, ku ktorým by mali pribudnúť aj samoobslužné.

"Naši zákazníci sa už teraz okrem iného môžu tešiť na nový a prehľadný koncept regálov a celkové usporiadanie sortimentu," vyjadrila sa spoločnosť na margo ich kežmarskej predajne.

Posledná úprava piatok, 25 august 2017 06:41
Loránt Paugsch

Email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.

  1. Populárne
  2. Najlepšie
  3. Komentované