Prihlásenie

Prihlasovacie meno *
Heslo *
Pamätať si ma
Európske ľudové remeslo priláka každoročne tisíce návštevníkov. Európske ľudové remeslo priláka každoročne tisíce návštevníkov. Loránt Paugsch

Vstupné na Európske ľudové remeslo čakajú pravdepodobne ďalšie zmeny

Napísal  apr 13, 2017

Kežmarskí poslanci budú o zmenách hlasovať na jednom z najbližších zasadnutí mestského zastupiteľstva.

Mesto Kežmarok zverejnilo na svojej úradnej tabuli návrh na všeobecne záväzné nariadenie (VZN), ktorým sa mení výška a aj systém vstupného na festival.

Po tom, ako v minulom roku prišlo na zvyšovanie cien vstupného, v tomto roku sa podľa navrhovaného cenníka nezmení v niektorých prípadoch iba výška vstupného, ale aj druhy vstupeniek.

Nové VZN počíta s úpravou cien trojdenných lístkov. Dospelí návštevníci zaplatili v minulom roku za trojdňový neobmedzený vstup 8 eur, v tomto roku sa cena lístka vyšplhá na 10 eur. Predpredajový lístok by mal po novom stáť 8 eur. Na druhej strane, v návrhu sa nepočíta s jednodňovými vstupmi.

Cena pre deti a mládež od 120 cm výšky do 18 rokov sa nezmení. Naopak, za 5 eur mali v minulom roku vstup na jeden deň, v tomto roku by mali mať za tú istú cenu vstup na všetky tri dni festivalu.

Ako sme vás ešte v minulom roku informovali, v roku 2015 stál jednodenný lístok na festival pre dospelého v predpredaji 3 eurá, pri vstupe do areálu 5 eur a trojdenný lístok stál 8 eur. Deti a mládež od 9 do 18 rokov platili 3 eurá, deti do 9 rokov a dôchodcovia nad 70 rokov mali vstup zdarma.

  2016 2017 (návrh VZN)
Dospelí 8 eur/deň 10 eur/3 dni
Deti a mládež od 120 cm výšky do 18 rokov 5 eur/deň 5 eur/3 dni
Dospelí nad 62 rokov, ŤZP-S  a osoby do 120 cm výšky 0 eur 0 eur
Dospelí v predpredaji  5 eur/deň 8 eur/3 dni
Trojdňový neobmedzený vstup 8 eur/3 dni -
Posledná úprava štvrtok, 13 apríl 2017 07:15
Loránt Paugsch

Email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

2 komentárov

 • anka
  Komentár anka sobota, 15 apríl 2017 17:39

  ja už na ELRO nechodim,je to z roka na rok čoraz horšie.Potrebovalo by to niejake oživenie

 • Štefan
  Komentár Štefan štvrtok, 13 apríl 2017 14:36

  Dobrý deň, mne stačí bohato 1 deň, myslím si, že vstupenka na 3 dni je nezmysel, kto sa tam bude tlačiť takú dobu iba ak návštevníci stánkov s občerstvením, pouvažujte nad tým, pretože sa to Vám môže vrátiť ako bumerang v znížení počtu návštevníkov.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.

 1. Populárne
 2. Najlepšie
 3. Komentované