Prihlásenie

Prihlasovacie meno *
Heslo *
Pamätať si ma
Kežmarské kúpalisko. Kežmarské kúpalisko. obecne-noviny.sk

Mesto začalo s prestavbou kežmarského kúpaliska

Napísal  mar 22, 2017

Kežmarské kúpalisko by malo byť verejnosti prístupné už počas tohtoročnej letnej sezóny.

Mesto Kežmarok zverejnilo na svojom facebookovom profile prvé fotografie z prác na rekonštrukcii mestského kúpaliska na ulici Biela voda. Podľa zverejnenej zmluvy na webovej stránke mesta bude kúpalisko rekonštruovať spoločnosť Merate z Kežmarku, pričom náklady mesta sa vyšplhajú do výšky takmer 545-tisíc eur.

V prílohe k Zmluve o dielo sa okrem iného uvádza, že "v rámci navrhovanej rekonštrukcie sa bazény obnovia. Navrhuje sa nová technológia filtrácie a ohrevu bazénovej vody. K vybavenosti kúpaliska patria aj tieto objekty: prevádzková budova, prístupová komunikácia, odstavná plocha pre motorové vozidlá, spevnené plochy, vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, sadové úpravy".

Mesto Kežmarok vypísalo už aj konkurz na plavčíka mestského kúpaliska. Ten by mal na ňom pôsobiť počas letnej sezóny, teda od 15. júna do konca augusta.

Posledná úprava streda, 22 marec 2017 12:59
Loránt Paugsch

Email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

1 Komentár

  • Vladimír Julián Ševc
    Komentár Vladimír Julián Ševc štvrtok, 23 marec 2017 17:28

    Za 545-tisíc EUR??? To nemyslia vážne :D Za to by postavili Aquapark a nie opravili malú dieru... Asi tam budú zlaté kachličky :)

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.

  1. Populárne
  2. Najlepšie
  3. Komentované