Prihlásenie

Prihlasovacie meno *
Heslo *
Pamätať si ma
Boulder King 2017. Boulder King 2017. archív

Na kežmarskom hrade budú už v sobotu preteky v lezení po umelej stene

Napísal  sep 21, 2017

ŠK JAMES Kežmarok a slovenským horolezeckým spolkom JAMES. Vás pozývajú už na 3. ročník pretekov v lezení po umelej stene v kategórii bouldering zaradených do seriálu Slovenského pohára 1. kategórie. Preteky sa uskutočnia už túto sobotu 23. septembra na nádvorí Kežmarského hradu.

Môžete sa tešiť na kežmarskú crossfitovú skupinu Reds Crew, ktorá si pre Vás pripravila ukážky crossfitu,  možnosť vyskúšať a naučiť sa nové cviky, zapojiť sa do súťaží a pod. Ani tento rok nebude chýbať občianske združenie Vlk ktorý nikdy nespí, ktorý počas celého dňa ponúka zapožičanie žltých bicyklov, na ktorých si v rýchlosti môžete užiť krásy mesta Kežmarok.

Celým dňom nás bude sprevádzať  Speaker Tryskáč CZ. Po večernom finále sa predstaví kapela zo Starej Ľubovne VAJKERS A KABARAP, Kežmarský talentovaný spevák Ivan Krajňák a jeho gitara a nasledovne bude pokračovať zábava do skorých ranných hodín pod velením Dj Reca. Pivko, destiláty a dobroty pod zub nájdeme v stánku u Banána takže žiadne hrdlo neostane hladné a už vôbec nie smädné.

Pre súťažiacich sú pripravené hodnotné ceny a v kategórii dospelých hráme o price Money:

 1. miesto - 150 eur

 2. miesto - 90 eur

 3. miesto - 60 eur

Kvalifikácia Boulder King

1.skupina: 8:00 - 10:30 

2.skupine 10:30 - 13:00 

3.skupina 13:00 - 15:30

Finále Boulder Kingu je naplánované od 17.00 hod.

Loránt Paugsch

Email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.

  1. Populárne
  2. Najlepšie
  3. Komentované