Prihlásenie

Prihlasovacie meno *
Heslo *
Pamätať si ma
Hysteri fest. Hysteri fest. Facebook - Hysteri Fest

Hysteri Fest ponúkne už dnes dve pódiá a dvanásť kapiel

Napísal  sep 12, 2017

V Spišskej Belej sa už v sobotu 16. septembra stretnú milovníci gitarovej hudby. Uskutoční sa tu 5. ročník multi-žánrového festivalu Hysteri Fest - Fest Fajný Fest, kde sa na dvoch pódiách vystrieda dvanásť kapiel, z toho štyri zo zahraničia.

O dobrú náladu a tancovačku sa postará 10-členná ska kapela Skacowani z poľského Krakowa, rusko-maďarská dvojica Gonsofus (reggae, dub, hiphop), ktorí sú známi pre unikátne, veľmi energické a živé koncerty, na ktorých iba oni dvaja ovládajú až osem hudobných nástrojov.

Zastavia sa tu aj švajčiarski rockeri Dirty Sound Magnet, ktorí v rámci svojho európskeho turné navštívia mestá ako Londýn, Glasgow, Montreux atď. a zahraničných účastníkov uzatvára Írska alternative-rock kapela Brain Donation.

Zo slovenských kapiel vystúpia nu-metalový Head2Down, folk-punkeri Cascabel, ľubovnianski indie-rockeri Detox of a pony, popradská death-metalová legenda Astarot, kežmarčania Frankenstein 4 business, BCF a belianske kapely Amoniak a Vifoners.

Súčasťou festivalu budú sprievodné akcie na podporu ťažko chorého dieťaťa a občianskeho združenia Cesta za domovom. Na všetkých účastníkov čaká zároveň aj tombola a sprievodné súťaže.

Posledná úprava sobota, 16 september 2017 11:04
Loránt Paugsch

Email Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Napísať komentár

Uistite sa, že všetky požadované (*) polia ste vyplnili. HTML kód nie je povolený.

  1. Populárne
  2. Najlepšie
  3. Komentované